Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumlátor cserére szorul...

Akkumlátor cserére szorul csak, vagy van egyéb, ami szóba jöhet még?

Figyelt kérdés
Van egy iphoneon 2020 SE, a baj amit tapasztalok, hogy eddig kb 30% on csinálta ezt, mostmár 50%-on, hogy gondol egyet és kikapcsol, majd töltő nélkül be se kapcsol, amikor bekapcsolom, akkor 10%-ot ír. De megfigyeltem azt is, hogy ha 100%-ig töltöm, és még azután is rajta hagyom, akkor utána bármire használom a telefont, hosszú ideig nem megy le 100%-ról, miután levettem a töltőről. Az akksira azt írja, hogy 84%-amit kétlek, mert 2-3 hónappal ezelőtt is ennyit írt, és úgy, hogy ebben a 2-3 hónapban 10-13 óra volt a kijelzőidő napi szinten, terheléssel.

febr. 1. 09:13
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Aksi csere megoldja. Ennyi.
febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 búzaszem válasza:
Nekem ez elég hektikus, nem biztos, hogy akksi hiba, simán lehet érintkezés, az akksi hol tud adni áramot, hol nem a telefonodnak. Szétszedik, fogják látni, hogy esetleg vmi korrózió, vagy elmozdulás miatt van -e kontakthiba. Régebbi leejtés, beázás, erős pára, hideg-meleg hirtelen változása mind okozhatja, ami csak később jön elő ilyen formában.
febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!