Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy az új okosóra...

Lehetséges, hogy az új okosóra miatt törték fel az Instagram fiókomat?

Figyelt kérdés
Apukám nem sokkal a halála előtt rendelt magának és nekem egy okosórát. Az oldal nem tűnt túl megbízhatónak, de utánvéttel kérte a fizetést. Miután meghalt nem volt szívem visszaküldeni, hiszen ez volt az utolsó ajándéka nekem. Letöltöttem az alkalmazást hozzá (jyoupro talán) nem a legpontosabb de egész jó volt. Hozzákapcsoltam az értesítéseimet is, hogy lássam ha esetleg nincs nálam telefon (hívások, sms, fb). Au éjszaka folyamán kaptam egy sms-t 2 óra tájékán a kétfaktoros hitelesítésről. Meg is ijedtem de gondoltam úgysem tudtak belépni az sms nélkül. Viszont mikor megnéztem a bejelentkezett helyeket az Egyesült Államokból volt egy bejelentkezés 1 órája. Nem csináltak semmit, nem változtattak jelszót se semmi, kijelentkeztem, jelszót változtattam, ennyi. Viszont beparáztam, hogy az okosóra miatt tudta meg valaki az ellenőrző kódot. Féltem, hogy esetleg a pénzügyi dolgaimba is belelát, úgyhogy szetkapcsoltam a telefonnal és letöröltem az alkalmazást. Szerintetek tulreagalom? Amúgy is elég zaklatott lelki állapotban vagyok és lehet nem látom reálisan, lehet tök véletlen egybeesés. Merjem még használni? Fontos nekem ez az óra, szeretném ha tudnám használni. :(
febr. 3. 08:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
68%
Lehet.
febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gyanús nekem az a jyoupro app.

Milyen óra ez pontosan? Valami ócska kínai kacat gondolom.

Ha ilyen appokban, eszközökön adod meg a jelszavadat akkor nem kell csodálkozni ha lelopja valaki. Ráadásul hozzáfér a telefondhoz, vagyis az arra érkező kétlépcsős hitelesítés megerősítő kódot is meg tudja nézni.

febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem kellene használni az órát egyáltalán?
febr. 3. 09:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen óra, milyen appot tettél fel, milyen telefonra, milyen fiókokkal jelentkeztél be és hova, stb?
febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az óra a rossz, hanem te nem tudod beállítani, mire legyen joga és mire ne
febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Y21-262C ennyit ír az óráról. Fanskv.com oldalról rendelte. Az app neve JYouPro. Google fiókkal bejelentkeztem az alkalmazásba. De már lecsatlakoztam és letöröltem a telefonról. Nincs szívem nem használni, úgyhogy app nélkül fogom.
febr. 3. 09:47
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 lehet igazad van
febr. 3. 09:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is kaptam hasonló órát, de nekem gyanus volt az applikációja, teljesen magyartalan google fordítós menünk stb.. bár google playes volt.. az nem jelent semmit
febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sosem szabad hozzárendelnk Google vagy bármilyen fiókot ilyen regisztrációkhoz.

Egyszerűbb, viszont veszélyesebb, mintha végig mennél egy "hagyományos" regisztrációs folyamaton.

febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]


Amit innen töltesz le, ellenőrzött alkalmazások.

febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!