Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig biztosítja alkatrészeke...

Meddig biztosítja alkatrészeket az Apple az iPhone Xs telefonokra?

Figyelt kérdés
febr. 3. 13:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%
Egy jó darabig biztosan. Lassan kifutó széria, valószínűleg az iOS 18 lesz számára az utolsó szoftverfrissítés.
febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Itt a pontos lista és leírás:

[link]

Illetve ha van iPhoneod, akkor töltsd le a Mactracker appot, ott is lehet látni melyik régi (vintage) és melyik elavult (obsolete)

[link]

febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor már csak jövőre kaphatok eredeti akkumulátort a telefonomba?
febr. 3. 15:32
 4/17 anonim ***** válasza:

Miből számoltad ki? :)

2019-ig forgalmazták. +7 az 2026. Most meg 2024 van.

febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Általános -› Infó -› Jótállás

és itt fogja írni hogy elérhető-e még

febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megnéztem és azt írja ki a lejárt garancia mellett, hogy telefonos támogatás elérhető. De azt hogy meddig az is fontos info nekem mert úgy szeretném időzíteni az akkucserét, hogy a megszűnés előtt cseréltetem ki hogy minél tovább tudjam használni a telefont. Köszönöm a segítségeteket🙂
febr. 4. 09:53
 7/17 A kérdező kommentje:
De lehet hogy még idén vagy jövőre muszáj cserélni mert 79%-on van és max 3 óra használat mellett bírja csak ki
febr. 4. 09:54
 8/17 A kérdező kommentje:
Hol a legolcsóbb az akku egyébként? Utángyártott közül ami megbízható és az eredeti szervizeknél is
febr. 4. 09:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk.....

Amieről eddig beszéltünk az kizárólag az Apple által forgalmazott gyári alkatrészekre és hivatalos szervizekre vonatkozik.

Az utángyártott akkumulátorokra nem és azokat valószinüleg továbbra is be lehet majd szerezni. Nem féltétlenül rosszak ezek az akksik sem, de van azért néhány hátrány. Mivel nem gyári akksi, ezért ha nem jól szerelik be, akkor hibaüzenetet fog dobálni esetleg és nem mutatja az akku %-t. Ha a szerviz nem túl jó akkor pedig a telefonban más kárt is okozhatnak - sajnos sok példa van erre. Ezért nem szabad olcsó szervizbe vinni!

Ha a gyári akkumulátort rakatod a telefonba hivatalos szervizben, akkor úgy fogod visszakapni a telefont mintha új lenne.


apple hivatalos szervizek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eredeti akkuval (carecenter-t szemeztem ki) ugyanannyit fog kibírni az telefon mintha 2018ban megjelenéskor vettem volna? Nincs köze a telefon korának ehhez? Úgy tudom régebbi telefonokba hiába cserélnek akkut ugyanúgy hamar merül, mert az öreg alkatrészek többet fogyasztanak. De mivel a messenger 4 évig még menni fog rajta, így nincs okom lecserélni a telefont. Amíg lehet használom. Samsung S5-ös telefonba is hiába cseréltettem ki az akkuját, mindig ugyanúgy gyorsan merült/merül le. Mondjuk az utángyártott akku de akkor is, mivel eredetit sehol nem kapok
febr. 4. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!