Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig biztosítja alkatrészeke...

Meddig biztosítja alkatrészeket az Apple az iPhone Xs telefonokra?

Figyelt kérdés
febr. 3. 13:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt is észrevettem, hogy kicsit lassabb a telefonom mint eddig, nem olyan gördülékeny mint volt. Ennek köze van az akksihoz?
febr. 4. 18:21
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam ilyent sehol... Az új akksival olyan lesz mint az új.

A régebbi akkumulátorokat nem lehet már úgy terhelni mint egy újat ezért is lassulhat a rendszer.

Valamint érdemes lenne egy teljes újratelepítést végezni ennyi idő után.

febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Vettem egy xiaomi mi11i-t használtan, amit inkabb visszavittem és az iphone xs-t pedig el szerettem volna adni. De jobb nekem az iphone ezért mégis maradok az iphone mellett. Kb 1 hónapot nem volt használva, kiléptem az icloudból, gyári visszaállítást is csináltam rajta. Így “megtisztítva” vettem vissza és akkor vettem észre hogy valami nem stimmel, nem ilyennek emlékszem rá. Meg az akkuja is borzalmas, 100%-on mindig kitartott 15 percig utána ment csak le 99%-ra. Most meg pár perc és 99%-on van. Úgy emlékszem 6 órát lehetett folyamatosan használni, most talán 3-at tudok mondani. 79%-on van már kb tavaly ősz óta. Amíg 1 hónapig eladásra várt figyeltem hogy hány %-on van, hogy ne merüljön le. Akkor ezek szerint az öreg akku lehet az oka. Egyébként 2020-ban vettem használtan, 81%-os akkuval, az tavaly őszig kitartott az a 81%-on. Akkor még szebben futott a telefon
febr. 4. 18:44
 14/17 A kérdező kommentje:
Otthon volt végig a telefon innen akartam eladni, nem vittem be sehova eladni így értem.
febr. 4. 18:44
 15/17 anonim ***** válasza:
használtan vetted?
febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ezt az iphone-t igen, 2020-ban iBerry-nél. Azóta használom. 140ezer Ft volt akkor. Most 200 felett vannak a 13 pro telefonok használtan.. pedig az is 2 éves mint anno az xs 2020ban. Mitől lettek ilyen drágák az újabb iphone-k?
febr. 4. 19:17
 17/17 A kérdező kommentje:
Azért 13 pro-t írok mert megegyezik az xs-el vagyis olyan mintha xr pro lenne a telefon. Mint 13 és 13 pro.
febr. 4. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!