Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger hang helyett mindig...

Messenger hang helyett mindig az alapértelmezett hangjelzés csippan mikor üzennek nekem Messengeren pedig reggel a megszokott Pop Ding (messenger hangjelzés) volt és beállításokban is az van a Facebookon,Iphone 13-asom van,nem értem,valaki segítene?

Figyelt kérdés

febr. 3. 18:54
 1/6 anonim válasza:
Próbáld meg frissíteni a Messengert, indítsd újra a telefont esetleg.
febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont a fordítottjával szenvedek Samsungon, tökmimdegy, a telefonon mit állítok be értesítési hangnak, a messenger akkor is a sajátját használja :'D
febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy nincs rajt elég tárhely? Nekem akkor szokott ilyeneket csinálni…
febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ohh,rengeteg tárhelyem van,1 hónapos a telefon,van rajta 94 GB szabad tárhely.

Egyébként nem tudom,hogy csak nálam csinálja a Facebook/Messenger pár napja,hogy az üzeneteket védi meg ilyesmiket dobál fel folyton,amikor belépek akkor végpontokat egyezteti meg hasonlók... azóta változott meg a hangja az értesítésnek

febr. 4. 15:12
 5/6 Mancika123 válasza:

Pont ugyan ez a bajom nekem is és a pàromnak is.

Mindkettőnknek 13-as van az övé 1 èves az enyim 1 hónapos telefon.

Engem nagyon zavar

febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,engem is,azóta nem tudok rájönni,hogy miért csinálja
febr. 7. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!