Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyőn elhelyezett ujjnyoma...

Képernyőn elhelyezett ujjnyomat olvasós telefont tudtok?

Figyelt kérdés
SZiasztok! A lányom- tévedésből-kiszemelt egy telefont , megszereztük Neki,( kitűnő tanuló, és 5 éves telefonja volt, megérdemli) de pont az egyik vágyott funkciót nem tudja. Nekünk bagatell, de Neki fontos lenne,lett volna, és nagyon csalódott. Egy xiaomi redmi note 12 pro lett véve, 112 helyett "csak " 80 ért, másfél hónaposan. Kb ebben a kategóriában keresnénk, ha lehet nem almásat. Tudtok ötletet adni, ami biztosan tudja? ( már a redmi 9 is tudta, ezért volt ez a mostani kiválasztva, sajna tévedés...)
febr. 3. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van benne ujjlenyomatolvasó csak a teszt szerint vacak

[link]

febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Biometrikus azonosítást keressetek.

Nekem Samsung Note-om van, de tényleg nem a legpontosabb a kijelzőbe rakott olvasó. Van amikor 3.-ik próbára oldja fel.

febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Samsung galaxy a70 (6 éves lassan) és kijelző alatt van de ahogy kolléga írja nem mindig pontos. Elv ha többször adod hozzá ugyanazt az ujjadat akkor javul. Note 13 pro 5g az tudja :D csak sajnos duplája a keretnek.
febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Köszi a válaszod, de maga a teszt is írja, hogy OLED kijelzős, és tudtommal a képernyőbe (alá) integrált olvasó feltétele az amoled. Nem én vagyok ilyen barommi okos, most olvasok utána... :( :(
febr. 3. 21:52
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

4:

Nekem Amoled kijelző van a telefonban, mégis van benne.

Beállítások -> keresősávba írjátok hogy biometrikus azonosítás, vagy biometria. Ha lesz találat akkor egyértelműen van benne.

febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen mert csak azokban van :D
febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs! Én kérek elnézést! Rosszul értelmeztem a 4-es kommentet.

Tehát az első sort tessék figyelmen kívül hagyni :)

febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az Amoled is egy OLED-fajta!

Amúgy ennyiért szerintem Xiaomi 12 Lite az egyik legjobb, és van neki kijelző alatti ujjlenyomatolvasója!

febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló árban, a teljesség igénye nélkül:

Samsung Galaxy A33, A34, A53, A54

Motorola Moto G84, Edge 30 Neo

Xiaomi Redmi Note 13 Pro

febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát nincs benne, micsoda probléma. Bele fog halni, hogy a megbízhatatlan képernyő alatti ujjlenyomatolvasó nincs benne. Mondjuk az a telefon alapból egy hulladék szvsz.

Viszont ha már mindenképpen annyira fontos akkor Pixel 6a, picivel több igen, de nem annyival, hogy ne érné meg.

Erős proci, kiváló kamera, vízálló, legjobb szoftveres támogatás az összes közül és évekig bírni fogja. Nincs húszmillió kis variáció belőle és nincs semmilyen kéretlen alkalmazással telenyomva. Teljesen tiszta minden ilyentől.

febr. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!