Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót lenne érdemes...

Milyen telót lenne érdemes venni ezek közül?

Figyelt kérdés

Három év után telefon csere előtt állok, és nem tudok dönteni. A jelenlegi telóm egy Samsung Galaxy Note 10 plusz, amit használtan kaptam ajándékba, szóval már 5 éves. Nem is cserélném le, mert imádom, csak az aksija nagyon kezd meghalni, illetve már az S-pent sem érzékeli, illetve valamikor magától megbolondul és a semmiből elkezd nekem zenélni (ez munka közben zavaró, főleg, hogy elvileg némán van a drága :))

Nem vagyok nagy telefon guru, ezt is leginkább a fotózásra használom, videó készítésre, netezés, illetve játékok (Coin Master, Sorcery School, tehát nem egy nagy kaliberű játékra). Az ívelt kijelző nálam nagyon nyerő, imádom.


- Árkategória: max 150.000

- Használt vagy új? Csak új

- Hol vennéd meg? Lehetőleg megbízható helyről vásárolva (Media Markt, Telekom, Euronics stb)

- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszabb táv, kb 4-5 év, legyen rá frissítés ha lehet pár évig

- Mire használnád? Zene hallgatás (ha kell, veszek hozzá fülest külön), böngészés, netes vásárlás, fényképezés és videó legyen jó, főleg a kiskutyámat meg a családomat fotóznám, telefonálás (leginkább kihangosítva), illetve közösségi média használat (Facebook, insta, Messenger, Viber, WhatsApp, Skype)

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? CSAK ANDROID

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Ha lehet 6,8 vagy annál nagyobb kijelző, belső memória 256 Giga vagy felette


Egyébként még néztem a Honor 90-et, a Motorola Edge 40 Neot, a One Plus Nord 3C Light-ot, a Honor Magic 6 Light-ot és a Samsung A54 -et.



#vásárlás #dilemma #Honor 90 #Samsung A54 #One Plus Nord C3 light #Motorola Edge 40 Neo
febr. 4. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Csakis iPhone 13 Pro Max 1Tb☝️
febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 6.8” és 256 GB, maximum 150 ezerig? “Sajnáljuk, Ön kiesett a játékból!” Ezekkel a feltételekkel csak 5 telefon van a piacon, mindegyik noname sz#r!


A felsoroltjaid közül pedig szerintem a Honor 90 a legjobb, vagy még Honor 70, esetleg az egyik legújabb, a Xiaomi Redmi Note 13 Pro !

febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 15 Pro
febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! 1. és 3. író: NEM SZERETEM AZ IPHONE-T!!!!
febr. 4. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Akkor iphone 16 pro

Várd meg amíg lemegy az ára és már tud futtatni androidot

febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!