Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes ilyen telót venni...

Érdemes ilyen telót venni gamer célokra? Poco

Figyelt kérdés

Poco X3 Pro 8/256-ban gondolkodom. Nagyon jó az ára, a teljesítménye szintúgy kifogásolhatatlan.


Kérdés, mennyire (és meddig) bírna egy ilyen teló napi 2-3 óra szintű játékot. Csak erre lenne használva.


Néztem ezeket a speciális "gamer telefonokat" de nem is értem a céljukat, hogy miben másak, meg ezek már nagyon drágák nekem.


2021. aug. 27. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Tegyél hozzá egy Poco F3-ra.

Azzal már szépen el lehet játszadozni.

2021. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zizizabalo ***** válasza:
Nekem Poco f3 van, elég erős, de ha gamelni akarsz, akkor rog phone, vagy nubia gamer phoneja. Egyébként ne gamelj telefonon, mert nagyon béna, egy ilyen teló árából kijön egy xbox vagy ps, esetleg gép, és nem kell egérmozizni.
2021. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!