Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A simple classical hogy...

A simple classical hogy működik a kártyás fizetés?

Figyelt kérdés
Megadtam a kártya adataimat, bekapcsolatam az NFC-t, de nem tudom hogyan tovább.
febr. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mit akarsz fizetni?
febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefonomat úgy használnám mintha a kártyám lenne, úgy tudom ez megoldható.
febr. 4. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

A kártyaadatok megadása még nem elég. A folyamat része az aktiválás, ahol az alkalmazásban meg kell jelennie, hogy az érintéses fizetés aktív.

Ezt követően már csak arra van szükség fizetéskor, hogy ne legyen lezárva a készülék, és érintheted a terminálhoz a hátlapjával.

Elvileg nem kell hozzá net kapcsolat, a jóváhagyáshoz úgynevezett tokeneket használ az alkalmazás, amiből talán 10-et tud letárolni, aztán kell neki net elérés ismét.

febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Fizetéskor nfc bekapcsolod és terminálhoz tartod. Fizetés után kikapcsolod. Tartalékban kártya azért legyen ott nem müködne.
febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!