Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai nap nem tudtam fizetni...

A mai nap nem tudtam fizetni a telefonommal, mert azt írta ki, hogy a "készülék nem felel meg a biztonsági követelményeknek". Xiaomi Mi 11 ultra (kínából rendelt, eu rommal telepítve (fastboot)) Jól van ez így?

Figyelt kérdés

#Érintésmentes fizetés nem működik
nov. 9. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Jol van ez igy. Rootolt vagy maskepp mokolt keszuleken a banki es mas penzugyi appok hajlamosak nem mukodni, fokent biztonsagi okokbol.
nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a tolvajok országában nem forgalmaztak csak 256 Gb-os verziót, nekem pedig 512 Gb-os verzióra volt szükségem. Mi a búbánatos f*szomért olyan törvénysértő ez, te rosszmájú? A Xiaomi gyárilag engedi, hogy más romot is használj vele. De te is biztosan csak egy almás papagáj lehetsz 😅
nov. 10. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Nem torvenyserto, egyszeru banki biztonsag. Muti ma' hol irtam hogy torvenyserto? Honnan veszed hogy 'almas' vagyok, nem lehet hogy pusztan csak leirtam az altalad tapasztalt problema okat es miertjet mert ertek hozza?


Hisztizz csak nyugodtan, irj a bankodnak, kuldd el oket is az apjuk f.szara, az majd segit.

nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
A probléma ott kezdödik hogy kinából rendelt, nem kell kínából telefont rendelni aztán nem fordul ilyen elő...
nov. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!