Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok screenshotot...

Miért nem tudok screenshotot készíteni az OTP netbank androidos alkalmazásában? Mit csináljak, hogy tudjak képernyőképet készíteni?

Figyelt kérdés
febr. 4. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági házirend tiltja a képernyőkép készítését.


Raiffeisen banknál nincs ilyen, ott tudsz képernyőképet csinálni.


Egyébként tranzakciós riportot tudsz elküldeni bárkinek, avagy számlaszámot is tudsz kimásolni. Felesleges a képernyőkép.

febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
47%
Védett bizonyára, hogy vírus se tudja lekoppintani, mert azt nem akarod.
febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Uni creditnél sem lehet, nem tudod kijátszani.
febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Remek... :D

Na mindegy...

febr. 4. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Régebben lehetett.

Most már nem. Nincs rá mód, próbáltam volna én is, mert az egyik számlaszám és a közlemény rovat (neptun) kellett volna és úgy fotózva lett volna a legegyszerűbb elmenteni.

Sajnos ez már nem opció, persze bizonyos szempontból meg nagyon jó, hogy nem enged semmi hasonló dolgot már, így nem lehet visszaélni az adataiddal, vagy legalábbis nehezebben.

febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha lekapcsolod az internetről a telót akkor úgy szerintem lehet. De nem vagyok benne biztos..
febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nem lehet.
febr. 4. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad a jó öreg régi megoldás, egy másik telóval lefotózod a kijelzőt amin megvan nyitva az otp-s cuccod
febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Root "terhe" mellett simán kikapcsolható, kijátszható ez a funkció. Viszont ezt egyáltalán nem ajánlom, mert a root nem játék, tudni kell, hogy mit és miért csinálsz vagy épp nem csinálsz.
febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!