Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a jobb...

Melyik telefon lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Egyelőre ezt a két telefon néztem ki:


1: Xiaomi Poco X6 Pro 5G 512GB 12GB RAM


2: Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512GB 12GB RAM


Melyik lenne a jobb választás?


febr. 6. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sem.
febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Nehéz megmondani, mert valamiben az egyik jobb, valamiben a másik!


[link]


De amúgy MediaTek-processzoros telefont nem javaslok, inkább Honor 90 !

febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És miért nem ajánlod a MediaTek processzoros telefont? Mi neki a gyengéje?
febr. 7. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező / 3-asnak. A jelenlegi telefonommal meg vagyok elégedve! Ami jelenleg egy iPhone 15 Pro Max. Ha nem futja új iPhone 15 Pro Maxra akkor használtan vegyél iPhone 14 Pro Maxot.
febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
IPhonet nem szeretnék azt a 150-160 Ft árkategóriát céloztam meg.
febr. 7. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
5-ös / kérdező. Akkor menj el egy játékboltba és 5000 Ft-ért vegyél egy játék telefont. És akkor jobban jársz!
febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

#6, ez nem egyértelmű, hanem szubjektív dolog, hogy kinek melyik rendszer jön be jobban! Neked az iOS, ok, Te dolgod, de attól még ne akarj mást is kizárólagosan rábeszélni! És akkor még lenéző stílusban válaszolsz: “Akkor menj egy játékboltba és 5000 Ft-ért vegyél egy játék telefont.” Mit képzelsz magadról?!


Kérdező, a MediaTek az egyik legrosszabb technológia: nem épp a legerősebb/leggyorsabb, de akkor még több energiát is fogyasz, hajlamos a nagyobb melegedésre, és gyakori nála a szoftver laggolása/megdöccenése! Bár a Dimensity-széria már jobb, mint a régi Helio-széria volt, de én továbbra sem ajánlom nyugodt szívvel az egész processzormárkát!

A Snapdragon viszont minden szempont a másik véglet, a legjobb technológia! Én is az Androidot szeretem, és telefonvásárlás esetén nálam már pár éve ez is feltétel, hogy mindenképp Snapdragon-processzoros legyen, és elsődlegesen másoknak is ilyet ajánlok!

febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm az infót. Most egy Samsung Galaxy a70-em van. Megvagyok a rendszer gyorsaságával elégedve. De volt szerencsém kipróbálni a Galaxy a53-at nála észrevettem hogy a rendszer lassabb és akadozik az a 70-el nem tapasztalta ilyet sokkal dinamikusabban megy rajta a rendszer. Pedig az a53 papiron szerintem erősebb és mégis nagy különbséget lehet észrevenni a rendszer gyosasága között.
febr. 7. 20:17
 9/12 A kérdező kommentje:
És a Redmi Note 13 Pro 5G 512GB 12 GB RAM ? Ebben Snapdragon van. Van valami nagyobb különbség a PRO+ verzió és ez között a töltésen kívűl?
febr. 7. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, de azért nem sok: Bluetooth- és tárhely-verzió, kamera látószöge.. Részletesen itt az összehasonlításuk:


[link]


Amúgy nekem is Galaxy A70 volt az előző, míg be nem tört a kijelzője. Most részletre egy felsőkategóriásat szeretnék venni, Galaxy S23+ az álmom.

febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!