Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a jobb...

Melyik telefon lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Egyelőre ezt a két telefon néztem ki:


1: Xiaomi Poco X6 Pro 5G 512GB 12GB RAM


2: Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512GB 12GB RAM


Melyik lenne a jobb választás?


febr. 6. 17:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazából keresgetem milyen telefont válasszak a kapott infók alapján, hát nagy dilemmák vannak most még néztem Honor Magic6 Lite 5G 256GB 8GB RAM -ot de nem nagyon tudok dönteni. Poco x6 az tetszik de még azért várok hátha valaki ajánl valami jót ebbe a 160-ft árkategóriába.
febr. 8. 15:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Javaslom még, hogy Xiaomi-ból a sima 12-est se hagyd figyelmen kívül, ennyi pénzért a legjobb processzor van benne! (Snapdragon 8 Gen 1, Adreno 730), másban is szuper, és normális webshopban (Nextelshop) is kapható már 150 ezerért! Szoftveresen csak Android 12, de jónéhány évig még az is kap támogatást!

A Honor 90-ből és a Poco X6-ból pedig ennyi pénzért is van már olyan verzió, amiben 12 GB ram van!

febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!