Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami appot vagy oldalt ahol...

Chris135 kérdése:

Valami appot vagy oldalt ahol a lányom tudom nyomon követni hogy merre jár? Eszköz keresését már probáltam de email jelszót változtatott ... pedig az jó volt ...hasonló oldal vagy app van ?

Figyelt kérdés
Igen tudom nem szép dolog de igy biztonságban érzem azt h eljárkál ide oda és jobb ha tudunk róla
febr. 7. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeret otthon tanulni?
febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lányod, hogy nyomon akarod követni? Azt ugye tudod, hogy nagyon nem fair dolog, ha ezt a beleegyezése nélkül teszed? Amúgy meg már rég rossz, ha ennyire nem bíztok meg egymásban...
febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
82%
Próbáld vele megbeszélni a dolgokat. Ha szereted, és megértő vagy, el fogja mondani magától a dolgokat.
febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kamasz korba van es a kamaszok mindig mennek ... szoval ez nem segít amiket itt irsz de köszi
febr. 7. 14:15
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Elveszed a telefonját az észrevétele nélkül, bekacsolod a szülői felügyeletet, meg levéded jelszóval hogy ne tudja kikapcsolni
febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Vannak esetleg rossz akarói akitől úgy érzed meg kell védeni?
febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehetetlen elvenni a teloját ... aton lóg mindig ... szoval valami más ötlet?
febr. 7. 14:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Samsungon meg lehet osztani a helyzetet másokkal. Ehhez mondjuk kell a másik fél beleegyezése, de ez így etikus. Talán az Apple is tudja.
febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ugyan az a telonk van Honor 90 lite ...én hoztam ki még neki az enyém mellé... valami őtlet ?
febr. 7. 14:47
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Remek úton vagy a lányod elvesztése felé. Ő tudja és belegyezne? Megérti, hogy nem kémkedsz, nem uralkodni akarsz felette, csak a féltő szeretet miatt szeretnéd tudni?

Ha kicselezed, és a gyűjtött adatok alapján számon kéred, hol merre járt, első dolga lesz megpattanni, amint lehetősége lesz rá. Amennyiben érzékeny lelkű, egy életre tönkreteheted ezzel.

Bízzál benne. És néhányszor falnak kell (!) menni az embernek.

febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!