Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami appot vagy oldalt ahol...

Chris135 kérdése:

Valami appot vagy oldalt ahol a lányom tudom nyomon követni hogy merre jár? Eszköz keresését már probáltam de email jelszót változtatott ... pedig az jó volt ...hasonló oldal vagy app van ?

Figyelt kérdés
Igen tudom nem szép dolog de igy biztonságban érzem azt h eljárkál ide oda és jobb ha tudunk róla
febr. 7. 13:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez nem segít semmin ha nem tudsz őtletet vagy valami tippet inkabb ne irogass hülyeséget ;)
febr. 7. 15:36
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudunk „őtletet”, már leírta a 8-as. Kérd meg, hogy ossza meg a helyzetét, hogy láthasd, merre jár. A Messenger és a Google Maps is tud ilyet.
febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Következőleg műsoron: "Miért nem beszél velem a lányom?"

kedves kérdező, én is fiatal vagyok, 19. anyámék értem is aggódnak, hogy mindenhova odaérek-e. de szerencsére nem az a megoldás, hogy nyomkövetőt tesznek a telefonomra (amit én hamarabb megoldanék, hogy ne működjön...) hanem megkérnek, hogy ha odaértem, írjak egy üzit. írok. ha buliba mentem, sokáig óránként-kétóránként írtam, minden oké.


hidd el, kevesebb bosszantó dolog van, mint amikor ráír az emberre valaki, hogy te mit keresel xy helyen?

febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Szerintem ennek a szülőnek hiába mondjuk..

'Kamasz korba van es a kamaszok mindig mennek'

Szerinte a kamasz valami kezelhetetlen, érthetetlen jelenség, amit nem lehet irányítani, és hatással lenni rá. Érdemes lenne elolvasni pár könyvet a gyermeknevelésről. Milyen környezetben nőtt fel? Hogy kommunikáltál vele? Mert ha a gyerek szeretetben növekedik, akkor nyitott, és megosztja ami benne van.

febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a család összhangban van, ott béke van. Mindenki a lelkén melengeti a másikat és megértéssel fordul oda, ahol szükség megjelenik.
febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A másik fél beleegyzése nélkül nem nagyon fogsz ilyen megoldást találni.
febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A lányod beleegyezésével van ilyen funkció, ahogy előttem is írták.


Amúgy te is voltál fiatal, gondolom te sem a négy fal között ültél mindig. Rajtad is volt nyomkövető?

febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!