Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kodak Ektra (6.0 Android)...

Kodak Ektra (6.0 Android) wipe cache-t nem tudom megcsinálni. Nem mozog a "kurzor", stb. Milyen más lehetőség van a cache törlésre a lentebb leírt módon kívül vagy mi mást lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Több ok miatt sem jött össze a cache törlés. Ha jól tudom, egyszerre kellene nyomni 3 "gombot". Ez sokszor nem jött össze és olyankor bekapcsolt a telefon. Nem tudom, hányszor kapcsolt be, de sokszor... Amikor pedig sikerült végre eljutni a boot menühöz - ha jól írom - ott nem működött a "kurzor" - hiába nyomtam meg a megfelelő gombot, nem reagált arra, nem tudtam kiválasztani a megfelelő menüpontot.

febr. 7. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem 3 gomb kell.


Kikapcsolt állapotban a hangerő fel gombot és a bekapcs gombot kell benyomni, amíg fel nem ugrik a recovery mode.


Ott a hangerő gombokkal mozoghatsz fel és le, a bekapcsoló gombbal léphetsz be a menükbe és okézhatsz le bármit. Az érintőkijelző ilyenkor nem működik.

febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1. NAGYON KÖSZÖNÖM!


Valaki adott egy leírást arról, hogy hogyan kell megcsinálni, de ezek szerint az hibás volt.


Az általad ajánlott "2 gombos" módszerrel egyből sikerült.

febr. 8. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!