Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az apple biztonsági mentése...

Az apple biztonsági mentése hogyan működik?

Figyelt kérdés
Tehát a telefonomról automatán készít (iPhone), most vettem egy iPadet is és arról is készíttetek mentést. De ilyenkor mindkettőről lehúzza a képeket-videókat is? Mert ugye szinkronizálódnak mindig és ugyan azok a képek-videók vannak mindkettőn, bármelyikkel fotózok megjelenik a másikon. Így ha mindkettőről ment (duplán) az nem kevés felesleges tárhelyet igényelne. Vagy nem így történik a mentés?
febr. 8. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden olyan adatot mi nincs még fent az iCloudban, lement a felhőbe.

A fotók alapból az iCloudba szikronizalódnak. Azért látod mind a két eszközön az összes fotót, mert mind a kettő a felhőből szinkronizálja le a képeket.

Nem csinálja meg a mentést ugyanannál a képnél kétszer, nem tellítí duplán a tárhelyet.

febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És ha mondjuk letörölném az összes képet-videót az iPaden, attól az megmaradna a felhőben és a telefonon is?
febr. 8. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Az Applenél olyan hülye mérnökök vannak hogy ahány eszköz van egy AppleID-hez társítva annyiszor lemásoltatják a rendszerrel a képeket. Igen. 🤦‍♂️
febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy hogyan mukodik az egesz te kicseszett retardalt, ezert tettem fel a kerdest. Gondolom elkepesztoen magasan kepzett lehetsz te patkany, kopd le magad.
febr. 8. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!