Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy iPhone bírná...

Szerintetek egy iPhone bírná 20 évig is?

Figyelt kérdés
Adott egy iPhone 5S ami még mindig tökéletesen működik, ez bírni fogja 20 éves koráig is? Vagy akár 50 éves koráig is? Olyan leharcolhatatlannak tűnik nekem az iOS rendszer
febr. 8. 19:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem fagy, nem akadozik, szépen fut rajta minden ezért gondolom hogy 20 év múlva vagy 50 év múlva is ugyanígy működhet
febr. 8. 19:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még van egy sima 5-ösöm is amit fel tudok rakni töltőre, veszi is a töltést és még be is lehet kapcsolni. Sajnos csak a kijelző fele érzékeli az érintést.
febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3GS-em még működik.

Szoftveresen fognak ezek meghalni. Egyszerűen szinte már semmi nem megy rajta és nem is lehet rá letölteni szinte semmi appot.

febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2# Messenger, facebook se megy böngészőben?
febr. 8. 20:02
 5/10 A kérdező kommentje:
3# nak ment de 2#-nek is azért
febr. 8. 20:03
 6/10 Bartha01 válasza:

Tavaly előtt voltam telefon vétel előtt és én is sokat dilemmáztam, hogy milyen telefont vegyek és volt egy régi (akkor) 8 éves ihone 6S-em aminek aksi gondja volt csak (hamar merült) viszont be kapcsoltam és ugyan úgy működött rajta minden és gyors is volt akkor döntöttem úgy, hogy a következő telefonom egy ihone lesz azóta is egy iphone 13asom van és semmi baja nincs pedig kapott már hideget meleget.

Tavaly pedig el adtam az akkor 9 éves iphone 6S-em és hónapok után is csak dícsérték (persze aksi csere után)

febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
iPhone mindig is a legjobb lesz!
febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

😂😂😂

Nekem volt már vagy 6 iPhone-om, most is van de, hogy ezeknek mindig van vmi kehük. Nem a software rossz, hanem a hardver itt-ott. Azért ez sok éves Samsungoknál nem volt.

febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy HTC Dream-em, ami mai napig működik...
febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakorlatilag sosem volt olyan telefonom, amit azért cseréltem le, mert nem működött. Szóval itt sincs semmiféle varázslat. Amíg nem megy valami benne tönkre fizikailag, addig mindig be fog kapcsolni és futtatni fogja az alkalmazásait. Azonban ezek a készülékek már elképesztően rohadtul elavultak, semmiféle frissítést nem kapnak, és hiába tudják futtatni az alkalmazásokat, ha azok csak kliensként működnek, akkor előbb-utóbb fixen le fognak halni, mert "szerver oldalról" nem lesznek már támogatottak a rohadt régi kliensek.
febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!