Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy idei IPhone SE iOS 9-el...

Egy idei IPhone SE iOS 9-el hány évig bírná?

Figyelt kérdés

Egyrészről a telefon fizikailag hány évig bírná ki,mennyire jó,időtálló az anyaghasználat? Hallok olyanokat,hogy sokan még a 4-est használják és megvan nekik kb 5 éve. Én vennék rá tokot,fóliát,na de pl a kijelző vagy a Home gomb hány év után adja meg magát? Vagy az akksi? Jó lenne úgy használni 4-5 év múlva is,hogy ép,sértetlen és nem kellett benne semmit se cserélni.


Másrészt az operációs rendszert folyton frissítik,egy 2-3 év múlva kijövő rendszert már lehet nem bírná olyan jól, de ha nem frissítek,akkor ezt a mostani ios9-et attól még tudnám ugyanúgy használni?Nem döcögne,lassulna semmi? Nem vagyok ezekkel annyira tisztában még.


2017. máj. 1. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
5S 2013-ban jelent meg. Mai napig rengetegen használják, a legújabb iOS-el. Az SE 2-3x jobb. Szerinted lesz vele gond? :) Frissíts, amíg az Apple hagyja.
2017. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A telefon egy Iphone 5s házban található nekem is ilyenen van ezért tudok róla tapasztalatot mondani. Az anyaghasználata nagyon jó prémium érzetet kelt tokot viszont mindenképpen anánlanék rá attól függetlenül , hogy borzasztóan jól össze van rakva a telefon mivel a hátlap azért tud karcolódni. Home gomb cserét Iphone se nél nem ajánlanék mert akkor nem fogod tudni használni a Touch ID t ami sztem a telefon egyik leghasznossab "fícsöre" . Akksi csere a használattól függ általában olyan 2 évente szoktak akksit cserélni benne.... a szoftverfrissítéses izé amit itt leírtál az egy bődületesen nagy hülyeség mint említettem nekem egy i5s em van es a legujjabb oprendszer fut rajta persze pár század secundummal lassabb lesz a telefon de nem fogod észrevenni a használat közben továbbá rengetek újdonságról maradnál le ha nem frissítenél. Csak példának az i5s már már 4 és fél éves telefon és még mindig e legújabb szoftvert van rajta és nagyon nagyon gyors nem lassul a telefon nagyon sok 170k s androidos telefonnal felveheti a versenyt. Ha valami kérdésed van akkor írj szívesen válaszolok !
2017. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!