Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha repedések a képernyőn...

Ha repedések a képernyőn állandoan megvakítanak és foltokban nem látok, lehet kapni sötétített képernyőfóliát?

Figyelt kérdés
Vannak hajszálprepedesek vagy pl ahol nem fedi a saját üvegfóliája a telefont széleken, és ezekben a hajszálrepedésekben a fény nagyon erős és beleég a szemembe(mint amikor pl sokáig nézel a napba vagy a lámpafénybe utána látod a lámpafényét folyamatosan és lassan elmúlik. Csak nekem ez órák kérdése ha a telefonrepedések sütik meg a szemem.

#vakság mobiltól
febr. 11. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem létezik betörtkijelző hibákat javító fólia.
febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem is az kéne. Egyszer már cseréltettem kijelzőt sacc 40-50 ezer volt mert volt biztosításom amugy még drágább lett volna..na ehhez nincs kedvem mégegyszer.

Nem javito folia kéne hanem ami a fenytörést sötétíti tompítja es nem üveghatású hanem mint kb kocsikon ablakokon a sötétített üveg!

febr. 11. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Napszemüveg?
febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szirty ***** válasza:
A sötétített fóliával ugyanazt érnéd el mint azzal hogy kisebbre állítod a fényerőt.
febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ráragasztottam celluxot igy nincs meg most az a fénytörése a repedésnek, hogy vakítson.

Celluxos telefonom van..mert ha jol vettem ki akkor nem kaphato sötétített fólia.

febr. 11. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Viszonylag kevés embernek van igénye arra, h ne lássa a kijelzőt rendesen, szóval nem igazán gyártanak sötétített fóliát. :D
febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ugyanaz mintha kisebbre vennéd a fenyerőt vagy beekapcsolnád a szemkímélőt.

Kocsikon meg van klyan hogy befelé nem lárni de kifele igen

febr. 11. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:

"mert ha jol vettem ki akkor nem kaphato sötétített fólia."

Dehogyis nem. Még írtad is hogy az autókra ilyet raknak.

febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szirty ***** válasza:

"Kocsikon meg van klyan"


Klyan?

Te most összehasonlítod a napsütés erejét egy kijelző fényével?

febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A napsutes erejétol vakulok mivel a napot tükrözi a repedés.
febr. 11. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!