Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valamilyen egészségügyi...

Van valamilyen egészségügyi kockázata annak, ha még mindig egy iphone 7 telefont használok?

Figyelt kérdés
Ugye nemrég volt ez a probléma az iphone 12 telefonokkal, hogy felfüggesztették valahol az eladásait meg hogy jobban sugárzik-e vagy sem. Az én telefonom egy 2017-es iphone 7, igazából jól működik és megvagyok vele, kedvem amúgy lenne újat venni csak most nem akaródzik annyit költeni egy új telefonra, inkább másra költök. Ennyi ideig nekem soha nem volt telefonom, mindig 2-3 évente cseréltem őket és ezért nem tudom, hogy egy ilyen idős telefonnak van-e valamilyen káros hatása már. Mert ha lenne, inkább lecserélném.

febr. 12. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Mindennek van elektromos sugárzása. Még a falban lévő vezetéknek is.

Nem értem a kérdést.

febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Max akkor sugározhat jobban,illetve több jelet,ha nehezen találja a térerőt,de az éterben,a talajban,levegőben annyi sugárzás van,hogy maga a telefon már ehhez képest semmi.
febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Nincs neki kockázata.

Annyi biztosan nincs mint mondjuk egy Noika 5110-esnek volt.

Amúgy meg ha tudnád, hogy mennyi sugárzás ér nap mint nap - a lakásodban is - lehet beleugranál a jeges Dunába. Ma már mindenben van wifi és bluetooth és még ki tudja mennyiféle vezetéknélküli átviteli mód. Jó neked hogy csak a mobilod miatt aggódsz.

febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A napfény sugárzása ezerszerese mint bármien telefonnnak, mégsem beszélnek róla...


tehát abszolut nem egy telefon sugárzásása miatt aggódnék.

febr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!