Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik már olyan okos óra...

Létezik már olyan okos óra ami nem csak edzés közben gyüjti az egészségügyi adatainkat hanem 0-24-ben?

Figyelt kérdés

És nem kell 1-2 naponta tölteni.

Olyasmit keresek ami legalább 1 hetet ki bír, mert karórás vagyok és nem szeretem levenni sem tusolásnál sem alvásnál, mert általában utána elfelejtem és ott hagyom.

Meg az alvás közben nem is tudna mérni ha le venném, nem kell hogy túl okos legyen, inkább csak az egészségügyi app része miatt használnám, hólenne ha vízálló lenne a zuhany miatt de búvárkodni nem szándékozó vele😅.



2020. febr. 1. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Samsung óra folyton mér, de mondjuk szerintem max 3-4 napot bírna, egyéb használattól függően (telefonhívás, üzenetek).
2020. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi band 4.
2020. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi dolgok terén folyamatosan mérnek pulzust, illetve lépést. A többi sportfunkció meg bekapcsolható.

Én Huawei Watch GT-t használok, simán bír két hetet ha csak a két fenti funkció megy, plusz a rengeteg üzenetértesítés. 1-2 óra alatt feltölthető.

2020. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!