Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helyalapú smart lock miért...

Helyalapú smart lock miért nem működik?

Figyelt kérdés

Huawei telefonon az intelligens feloldási lehetőségek között beállítottam 2 biztonságos címet (térképen bejelölve), ahol a telefon feloldva marad, tehát nem kér kódot kinyitáskor.


Pár óráig működik, utána viszont megint kódot kér, hiába vagyok ugyanazon a címen.


Helyadatok engedélyezve vannak, és internethez is hozzáfér.


Ha matatok valamit a feloldási beállításokban, akkor megint jó, de aztán újra elkezdi kérni a kódot.


Hogy kell használni ezt a rendszert? Írják, hogy max. 4 órán át marad feloldva a telefon, de akkor nem értem, hogy utána miért nem, illetve ezt minden nap újra be kell rajta állítani valahogy, vagy mi értelme ennek így?


Köszi szépen előre is a segítséget.


febr. 12. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Passz lehet hogyha készenléti állapotban van a telefon akkor az aksivédelem "befagysztja a szolgáltatásokat".
febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"max. 4 órán át marad feloldva a telefon"


Ha otthon felejted, akkor más ne tudja átnézni ...

febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hogy lehetne megcsinálni, hogy néha azért visszaálljon és működjön?


Minden nap be kell állítani a beállításokban, hogy 4 óráig működjön?

febr. 14. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
hajnal 4-ig ?
febr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!