Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 12s telefonr...

Xiaomi redmi note 12s telefonra milyen tokok jók?

Figyelt kérdés
sheinen keresek telefontokot, de eddig egyet se talaltam a sajatomra. van tobb fele xiaomira is, de az enyemre pont nincs. ha van olyan, ami nem arra van, de ra lehet rakni es azert a kamera sincs eltakarva, akkor az nekem teljesen jo.

#telefontok #Xiaomi #xiaomiredminote12s
febr. 13. 17:10
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Ha a Sheinen nem találsz, de mindenképp kínai webáruházból akarsz rendelni, akkor ott az ali, beírtam hogy redmi note 12s case és vannak találatok.

Azt meg se merem kérdezni hogy magyarországi webshop miért nem jó, hisz itt is van.

febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de, jo magyarorszagi webshop is, de mar olyanokon is neztem es hat nincsenek jo telefontokok. azert sheinrol szeretnek rendelni, mert tobb baratnom is onnan rendelt tokot, es a minosege es a kinezete is jo.
febr. 15. 18:03
 3/3 Zzzoli ***** válasza:
értem, nekem a lányaim és én is az aliexpressről rendelnek, ott is vannak szuper tokok!
febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!