Iphone 13 vagy 15?

Figyelt kérdés

Nem a pro-ra gondolok, hanem mindkettő esetben az alapmodellre.

Az usb-c elég fontos szempont, de önmagában ezért nem venném a drágábbat. Használtan vásárolnék.



UI: Ha lehet, a "vegyél androidot" típusú kommentek kerüljenek, úgy sem fogok azt venni.



#iPhone #15 vs 13
febr. 13. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15
febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha pénz kérdés, akkor a 13 is jó. Ha nem pénz kérdés, akkor nyilván a 15 inkább.
febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
13
febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Megválaszoltad a kérdést, a type c miatt jobb a 15.

Meg persze 2 évvel időtállóbb is, ami nem elhanyagolható.

febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Igazából a 15-ön lévő type-c ugyanazt tudja mint a 13 lightning-ja. Semmivel sem gyorabb, csak anniy hogy más a csatalkozó alakja.


A 15 kamerája jobb lett és megkapta a Dynamic Island-ot.


Általános felhasználásra mind a kettő jó amúgy.

febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A kettő közül - ha a pénz nem számít - akkor nyilván a 15 sokkal jobb választás.
febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Morzsi007 ***** válasza:

Miért lenne fontos neked a Type-C csatlakozó?

Nem csak ez miatt a 15-öt vedd, ha teheted.

febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a c-type mániát én sem. 11-em van, teljesen jó nekem a lightning csatlakozó. Csak ezért tuti nem vennék 15-öt.
febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

"Nem értem ezt a c-type mániát én sem. 11-em van, teljesen jó nekem a lightning csatlakozó. Csak ezért tuti nem vennék 15-öt."


Egyszerűen megkönnyít mindent. Teljesen univerzális szabvány, az Apple is szépen sunnyogva átállt rá minden eszközén. A hétköznapokban nyilván nem tragédia, de ha mondjuk utazol, akkor elég egy töltőkábel minden eszközödhöz. Vagy ha valahol, nem otthon kell töltened a telefont, akkor USB-C kábel 100%, hogy mindenhol lesz, lightning pedig nem biztos. Sőt, egyre kisebb eséllyel lesz majd ilyenje bárkinek, ahogy kikopnak a régi készülékek majd az évek során.

febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Apple saját usereivel tolt ki ezzel, aki ott van egy 13-mal az kukázhat kb. minden tartozékot.

Szerintem sem előnyösebb de nem is rajtuk múlt hanem EU-s döntés volt.

febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!