Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 telefonom van és szeretnék...

Slapsgiving kérdése:

2 telefonom van és szeretnék belépni mindkettőn a youtube alkalmazásba ugyanazzal a gmail fiokkal a prémium miatt. De nem szeretnem ha az egész gmail fiok összekapcsolodna. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Jelenleg a másik telefon is belép a gmail fiokba, nevjegyeim is megossza..
febr. 15. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Auto szinkronizálást ki kell kapcsolni,vagy mikor kéri,nem engedélyezni,de nem annyira értem,nekem 3 eszközön van így és ilyen gond nincs. Viszont ez a lényege is, elérhető lesz minden eszközről minden ettől még.
febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Céges telefon a másik és használja rajtam kívül más valaki is, és nem akartam minden előzményem stb. megadni, viszont a youtube fiokot se akartam hogy minden nap ki be jelentkezni, ket lépcsős azonosítás.. hosszadalmas.
febr. 15. 08:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyent. Vegyél cégesre is prémiumot.
febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" viszont a youtube fiokot se akartam hogy minden nap ki be jelentkezni, ket lépcsős azonosítás.. hosszadalmas."

Tehát dugni szeretnél, de nincs mivel. Ez igazán pech. Ezen még mi sem tudunk segíteni.

febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen
febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül megtaláltam a gmail - en belül a beállításokban, hogy mit szinkronizáljon az összekapcsolt készülékeken.


4# mi a francnak vegyek arra, nehogymár ugymond a saját tulajdonomban lévő 2 készüléken ne használhassam a prémiumot.

febr. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!