Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érdemes szolgáltatón...

Miért nem érdemes szolgáltatónál venni telefont?

Figyelt kérdés

febr. 19. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezt honnan veszed? Én eddig csak a szolgáltatónál vettem telefont és sose volt vele gondom.
febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%

Mert semmivel nem olcsobb, cserebe SIM-zarolt (meg a dual SIM-esek is, yettelnel legalabbis biztosan). A szolgaltatoi iPhone-ok mindegyike zarolt az Apple policy-ja szerint.


Ha nincs love megvenni, akkor olcsobb keszuleket kell valasztani, nem 960 honapos reszletre a szolgaltatonal 100GB-os csomaggal 40 ev husegre.

febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Én sosem vettem szolgáltatónál, így nem kell hűségidőt aláírnom. Gyakran váltogatom a díjcsomagookat, aszerint hogy éppen mi a megfelelő számomra. És eddig minden telómat olcsóbban meg tudtam venni máshol mint a szolgáltató kínálatában.
febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
78%

Pl a Telekomnál függetlenek a mobilok. A hűségidőről annyit, hogy úgy is fogod használni a szolgáltatásait, mobilnet, hívás, stb, szóval miért ne, hacsak nem, valaki anyagi gondokkal küzd és nem bírja fizetni az előfizetést. Némi kedvezményt adnak, ha aláírsz 2 évet, nem sokat, de aki jóval olcsóbban hozzájut egy készülékhez, az inkább szürkeimportos árú.

15 éve szolgáltatótól veszek telefont, közbe történt, hogy magánszemélytől is vettem. Eladásnál viszont valamennyire hátrányosabb egy olyannal szemben, amit boltból vettek, gyárilag függetlent.

febr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!