Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

HorvathMarcell kérdése:

Milyen telefont vegyek? Régebbi zászlóshajókra gondolok pl: Galaxy S10

Figyelt kérdés

Nekem amire kell

- Telefonálás

- YouTubeozás, videónézés

- Facebook

- Messenger

- illetve az alap alkalmazások pl: Számológép stb...


Redmi telefonok annyira nem érdekelnek, mert már unom őket.

Samsung az ami érdekel, de az nem az A széria

Iphone is érdekel

Xiaomi talán de abból is csak a MI



Igazából egy jó árérték arányú telefont keresek használtat vagy felújítottat


Az ár amennyit max kiadnék érte az 95.000Ft.


febr. 19. 21:36
 1/8 anonim válasza:
73%

Apukámnak Samsung S10+ telefonja volt 4 évig. Karcmentes volt,talán a kihajthatós toknak köszönhetően, mert többször leejtette. Tökéletesen működött, lassulási hibája sem volt sosem fagyott le, mintha új lett volna.A kamerája sem rossz kategóriába sorolható, sőt eléggé jó volt.Csak azért cserélte le, mert valami újra vágyott és kipróbálta az Iphonet. Csak ajánlani tudom, de inkább a plust mint a simát.

Nekem a14-van, 2023as de már egyszer összeomlott az UI rendszere, ha nem frissítem a szoftverfrissítéskor egyből, akkor belassul, lefagy. Hiába új, nem a legjobb, de persze olcsóbb is tehát, nem ez a legnagyobb árkategóriás.

febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Most váltottam iPhone-ra. Én csak ezt ajánlom nincs jobb.
febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%

#2es

Csak az a baj, hogy azoknak nem ilyen skálán mozognak az árai :D

Persze vannak régebbiek is pl. 2019esek amik ilyen árban mozognak, de általában azoknak az akksija már nem bírja sok ideig.

febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A Galaxy S10+ is beleférhet ebbe az árba. Bár egy 5 éves típusról beszélünk, ami akkor csúcskategóriás készülék volt, és így nagyon sok dologban jobb, mint egy mai alsó középkategóriás telefon, de akkumlátora gyenge, pláne ha még használt is, és a szoftveres frissítéssel lehetnek gondok. Itt adnak ugyan 6 hónapos garanciát, de nem tudom hogy az mennyire elég. [link]
febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem ördögtől való az Galaxy A széria sem, de akkor még mindig lehet M34-et is venni. Igaz néhány dologban alulmúlja az S10-et is, de legalább vadonatúj. [link]
febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
33%

“ Persze vannak régebbiek is pl. 2019esek amik ilyen árban mozognak, de általában azoknak az akksija már nem bírja sok ideig.”


Szerinted ugyanennyi idős androidos mobil meddig bírja? 5 év az 5 év.

A csúcsmobilok drágábbak, de tovább lehet használni őket, mert erősebb a hardverjük, jobban összerakott darabok legyen az iphone vagy androidos telefon, viszont az évek alatt az aksi elhasználódik, így azt cserélni kell, 5 év alatt biztos. Hacsak ki nem fogsz olyat, amit 3 naponta töltöttek, mert ritkán nyomkodták.

febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat


Szerintetek megéri a galaxy s10?

Vagy van olyan telefon még amit ajánlani tudtok?

febr. 20. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
iPhone XS
febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!