Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mini vagy samsung...

Iphone 12 mini vagy samsung galaxy s10?

Figyelt kérdés
apukámnak van egy galaxy s10ese bontatlan amit nekem adna mert a mostani telefonom leallt. De lehet azt használná ezért adna valamennyit iphone 12 minire a többit meg kifizetem magamnak. Melyik a jobb telefon?

2022. jan. 17. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem az Apple szimpatikusabb.


(Ez csak vélemény kérdés így nincs rossz válasz, remélem az android fanok ehhez tartják magukat)

2022. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
57%
Az iphone 1000x jobb. Főleg a 12-es mini majdnem a legjobb. Szerintem mindenképpen az applet válaszd! :)
2022. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
62%

En Android parti vagyok, de most azt kell mondjam, hogy a ketto kozul az Iphone jobb.

[link]

A processzor teljesitmenye tobb mint masfelszeres, az egyeb parameterei kozel azonosak a ket telefonnak. Raadasul a Samsung androidja manapsag nem tul jo mar, tele van bloatware-rel, az iphone jobb ilyen teret, tiszta, gyors az iOS.


Ha egy olyan Samsungot allitanal vele szembe, ami 120Hz kepfrissitest tud, 5000mAh akkumulator, 65W gyorstoltes, stb, akkor lehet, hogy a gyengebb processzorral is az lenne a jobb telefon, de a megadott ketto kozul az iphone jobb sokkal.

2022. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Iphone 12 mini jobb szerintem is
2022. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
73%
2es vagyok. Nem értem miért lettem lepontozva, bárki mondhat bármit de egy iphone 12 jobb egy galaxynal…😅
2022. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ugye tudjátok, hogy nem egy szinten áll a kettő? Az iPhone 12 mini most lesz 2 éves az S10 lassan 3 éves... Persze hogy az iPhone a jobb mert az újabb modell. De embere válogatja hogy kinek jön be az iPhone és kinek nem :) Csak a specifikációkat nézve az iPhone nyer. Alább pár érv mindkettő melett.



iPhone 12 mini

-újabb modell

-jobb aksi

-még legalább 2 éves szoftvertámogatás

-kisebb méret

-jobb kamerák

-TrueTone támogatott kijelző



Galaxy S10

-3,5 jack bemenet

-nagyobb kijelzőméret

-Samsung Dex támogatás

-pulzusmérő, véroxigénmérés lehetősége

-"makró" kamera (mert nagyon közelre is tud fókuszálni)

-lekerekített kijelző

-jobb kijelzőfelbontás (majdnem 3k)

-HDR 10+ felvétel készítése

-más eszköz (pl vezetéknélküli füllhelgató) vezeték nélküli töltésének lehetősége

-nagyobb tárhelyopciók (128/256/512 gb kivitel)

-bővíthető tárhely (SD kártyával)

2022. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Az androidtálibok megint hozták a formájukat. Gondolom mindezt a liberális elfogadás jegyében de éédeees…🥰


Köszi a lepontot

2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Iphone
2022. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"még legalább 2 éves szoftvertámogatás"

Ezért ezt érdekes leírni amikor a 6S most is kap frissítéseket.

Emlékszem amikor megjelent, de nem ma volt...


Amúgy 12 Mini, nyilván de még S20 ellen is mehetne nyugodtan.

2022. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 Ez a széria most lett egy éves.Milyen még 2 év frissités?Minimum 5 év.
2022. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!