Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15 Pro készüléket ha...

Iphone 15 Pro készüléket ha nem gyári kábellel töltöm Powerbankon keresztül, lesz baja a telefonnak?

Figyelt kérdés
Van egy Xiaomi powerbankom, amit még régen a Samsung telefonhoz használtam. Az Iphone néha nem bír egy napot, így használnám a Powerbankot Iphone-hoz is. Viszont a Powerbankhoz a gyári Samsung kábelt hazsnáltam. Most ha a Samsung kábellel használom a Powerbankot és azzal töltöm Iphone-t akkor kárt teszek a telefonomban?

febr. 20. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális minőségű, szabványos USB-C kábelt használsz, akkor nem.
febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
gyári Samsung kábel
febr. 20. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
első válaszíró már lényegében válaszolt. Az a lényeg hogy ne gagyi töltő kábel legyen! Lehet az után gyártott kábel is. De egy a lényeg szabvány USB-C kábel csatlakozású legyen. A Samsung kábel, főleg ha eredeti gyári Smasung kábel akkor nem lesz semmi baja. Sőt a Power Bank is lehet Samsung, vagy akár Varta is.
febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz az égadta világon.

Normális legyen a töltő és powerbank minősége, ennyi a lényeg.

febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan töltheted vele. Az, hogy iPhone-hoz csak Apple kábel jó, egy városi legenda, amit az Apple terjeszt, hogy eladhassa a túlárazott kábeleket.

De egy normális minőségű USB-C kábel tökéletesen jó. Én is egy Xiaomi powebank-et használok és egy utángyártott lightning kábelt a 14-esemhez.


Mondjuk te elég durván tolhatod, ha sikerül a 15 Pro-t egy nap alatt lemerítened... Nekem a 14 bír 3 napot.

febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös. 80% ig töltöm csak, be van állítva hogy csak addig töltse. Ha hihető, ha nem, csak zenét hallgatok, szinte ennyi.
febr. 20. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
A samsung kábel lehet még jobb minőségű is, mint az apple.
febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 80%-os töltéssel csak magadat szivatod, de nem fogja tovább bírni az akksi.
febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ks Xiaomi powerbankem van, milliószor töltöttem már róla a telómat és nem érzem, h bármi baja lenne tőle. Sokkal jobb az aksim állapota, mint sok hasonló telefonnal rendelkező ismerősömé.


#5 én abszolút iphoneos vagyok, de nincs az az iphone, ami 3 napot bír, max ha hozzá sem érsz egész nap. Átlagos használat mellett max 2 nap a plafon, talán, de inkább a másfél napot mondanám.

febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 HomeOffice dolgozok, nem nyomkodom folyton a telefont. Kutyasétáltatás közben szoktam nézegetni meg nyilván ha oda vagyok valamerre.

De amúgy hétfő reggel leveszem 100%-on, szerda este felteszem tölteni 4%-nál. Persze harmadik nap már azért előfordul, hogy töltök rá délután, ha mondjuk tudom, hogy este megyek valamerre.

Fényerő direkt le van véve alacsonyra, olyan appokat meg nem használok, amik a háttérben sokat dolgoznának.

febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!