Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple gyári USB-Cs fülhhalgató...

Apple gyári USB-Cs fülhhalgatói jók? Jól szólnak?

Figyelt kérdés

Van egy Apple Iphone 15 Pro telefonom, amihez kéne füles, tudom hogy van a gyáári Iphone füles, ami már USB C csatlakozós. A kérdésem, hogy jól szól, érdemes megvenni?


Itt a termék: [link]


Vagy érdemesebb vennem egy USB C to Jack átlakaítót, és azzl összekötni vaalmyilen fülest? Nekem van egy, még Samsunghoz volt egy iylen átalakítóm, de az Iphone nem ismeri fel, Mi a garancia ha megevszem 5 ezerért az átalakítót, azt felismeri?



febr. 8. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha veszel egy átalakítól és úgy egy jobb fülhallgatót, az sokkal jobban fog szólni. Én már próbáltam a vezetékes Apple fülhallgatót és nem túl jó. Zenét nem hallgatnék vele.
febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az átalakító nem ront a minőségen?
febr. 8. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az audio fanok szerint ront, én nem vettem észre. Én Samsunghoz vettem átalakítót, de az Apple is szerintem olyasmi lehet minőségre.
febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!