Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A viberen ha irtam üzenetet...

A viberen ha irtam üzenetet és 1 pipa van rajta, letiltott?

Figyelt kérdés

Meg sem kapja az üzenetet ezek szerint?

Annyit tudok 2 pipa megkapta, ha színes, olvasta is.

Ha egy pipa akkor kiment az üzenet és?


Vagy nete nincs vagy bármi ilyen?



febr. 20. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pipa azt jelenti nincs net közelébe. Így nem jelent még meg neki az üzenet.
febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ment át az üzenet ha egy pipa van, nincs netközelben vagy valami más miatt nem kapja meg.Nem tiltott le.
febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viber esetén semmilyen visszajelzés nincs a letiltásról, simán lehet 2 szürke pipád is,mert az üzenet célbaér, csak éppen a program kukázza is egyből. Jelen esetben nem kapta meg az üzenetet akinek küldted, ennek pedig ahogy előttem leírták, lehet az az oka,hogy kikapcsolta a netet, vagy csak magát az app-ot lőtte ki, rosszabb esetben törölte is a programot, de még ekkor is viber felhasználó marad a telefonkönyved szerint.

Legalabbis nekem van olyan ismerősöm,aki 2 éve letörölte, és még mindig úgy látom,hogy van neki, csak éppen szintén 1 pipás az üzenet ha írok neki,meg eltűnt a fotója.

febr. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!