Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber-en meg tudok csörgetni...

Viber-en meg tudok csörgetni valakit, annak ellenére, hogy az illető letiltott/blokkolt engem?

Figyelt kérdés
Gyanús, hogy Viberen letiltott/blokkolt engem az egyik ismerősöm. Írok neki de csak 1 pipa jelenik meg az elküldött üzenetek alatt. Azt mutatja nekem, hogy mikor volt fenn utoljára, de ezelőtt, ha esetleg több óráig nem volt fenn,akkor is 2 pipával mentek át az üzeneteim. Most csak 1 pipa van alattuk. Hívni tudom őt, ki is csörög, de bizonyos számú csörgés után közli a viber, hogy: "Nincs válasz, a partner esetleg nem elérhető".

2019. ápr. 30. 23:30
 1/2 DooDo válasza:
100%
Tudod hívni.. de ha letiltott csak azt írja ki hogy hívás, ha nem akkor azt, hogy kicseng . Attól még látod, hogy mikor van fennt. És ha azóta volt online mióta írtál neki, és csak egy pipa van, akkor tiltott . :)
2019. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha letiltott okkal, miért zaklatod? Amúgy meg ilyenkor offline ha ezt írja ki ninxs internete
2019. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!