Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az Aqua.hu garanciájával?

Figyelt kérdés

Vennék tőlük telefont, és szeretném tudni, hogy mennyire bízhatok a garanciális ügyintézésükben. Rátaláltam erre a topicra:

[link]

És kicsit megingott a bizalmam. Van már tőlük két bluetoothos fülesem, powerbankom, SSD-m, pendriveom, azok hibátlanul mennek, de egy 200000 forintos készüléknél fontos lenne a garanciális ügyintézés. Vajon ezek valós tapasztalatok, vagy csak a konkurens boltok üzemeltetik ezt a topicot?



febr. 21. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi közük a garanciához. A szervizelést szakszervizben végeztetik. Sőt, amíg a gyári gari is él, addig ki is hagyhatod őket, és küldheted rögtön a gyártói szerviznek.
febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mi ez a sok komment?
febr. 22. 05:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha magánszemélyként (nem céges számlára) vásárolsz és a csomagbontást levideózod (hogy valóban sértetlen-e az áru), akkor igazából nem járhatod meg. Olyan lehet, hogy bepróbálkoznak veled és megpróbálnak elhajtani, de garancia szempontjából te fogyasztóként kb. kiskirály vagy, ha nem hagyod magadat, akkor nem lesz problémád.

Én pl. simán vennék tőlük telefont. De ha nagy értékű telefonról beszélünk és nincs nagy árkülönbség, akkor nyilván mindig a legbiztonságosabb megoldás egy Euronics vagy Media Markt szerintem.

febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!