Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell csatlakozni az...

Hogy kell csatlakozni az egyetemi wifire?

Figyelt kérdés

Az egyetemi wifihez kell a felhasználónév+ jelszavam

A régi telefonommal tudtam csatlakozni és a laptoppal is, de új mobilom van és ez valamiért kéri a domaint

Kötelező megadni, de nem találtam semmit arról hogy mi lenne ez a domain

Cat S53 és Android 11



febr. 21. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Minden egyetemen máshogy. De ez le van írva kismillió helyen.
febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi majd megpróbálom így

2. Ne ugass bele ha fingod sincs kösz

febr. 21. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy küldött neked az egyetem ímélt hogy hogyan kell használni :)
febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Domaint akkor szokta kérni, ha LDAP hitelesítés van, ami inkább cégeknél jellemző, nem az egyetemen. Lehet, hogy rossz helyen próbálsz csatlakozni, vagy annak a telefonnak valami elcseszett szoftvere van.

De ha mindenképp kell a domain, akkor add meg az egyetemi email címed végét. Tehát az email @ utáni részét.

febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, az a legelső kitöltendő sor. "domain" alatta piros betűkkel hogy " domain megadása kötelező" és csak ezután jön az azonosító meg a jelszó

Rendben, megpróbálom majd így is, köszönöm

febr. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!