Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eduroam-ra lehet csatlakozni...

Eduroam-ra lehet csatlakozni gimiből? Illetve jogos, hogy öcsémnek nem adom meg a kódot?

Figyelt kérdés
Öcsém azt akarja, hogy adjam meg a neptun kódomat meg a jelszavamat, mert felakar csatlakozni a gimiben az eduroam wifire. Én viszont nem akarom megadni neki, mert egyrészt így is keveset figyel órán, másrészt félek, hogy megadná másoknak is. Megadjam neki vagy sem?

2023. okt. 19. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne add meg neki.
2023. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adnám meg neki, mert nem rá tartozik és akármennyire is a testvéred, visszaélhet vele.

Nálunk régen mindig kirakták az infó terem ajtajára a gyakran változó eduroam jelszót. Nem tudom, hogy most van-e arra egységes előírás, hogy megosztják-e a gyerekekkel a suliban, de egymás között úgyis terjed az információ, szóval ha akarja, akkor egy kortársától biztosan meg tudja szerezni.

2023. okt. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!