Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Samsung...

Mi lehet a baja a Samsung Galaxy S23-amnak?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem újonnan egy Samsung Galaxy S23-at viszont a kamerájával és a fotók minőségével nem mindig vagyok megelégedve, ugyanis azt tapasztaltam, hogy főleg abban az esetben ha írást vagy szöveget szeretnék lefotózni mindig homályos (hol a teljes írás, hol csak az egyik része). Akár 12 MP-re, akár 50 MP-re van állítva és bármennyire stabilan tartom a telefont ez mindig fennáll. (És nem azért homályos mert koszos a kamerája vagy remeg a kezem, habár ha remegne is egy csúcsminőségű telefonnak az apró belemozdulásokat is tudnia kellene korrigálni). 50 MP-en pedig először nagyon éles az írás, majd ki van írva hogy kép tökéletesítése és utána már olyan mintha el lennének mosva a betűk. (Mint amikor kicsit beleremeg az embernek a keze)


Más is tapasztalt már ilyet?Valaki tud segíteni ezügyben, hogy mit lehet ezellen tenni? Mert elég idegesítő, hogy megveszi az ember nem kevés pénzért, és kb az előző jóval olcsóbb telefonom jobb képeket csinált ilyen téren.


Megjegyzem nem a színekkel és társaival van a probléma, az 10/10, illetve tájat is nagyon szépen fotóz, de elég sokat fotózok dokumentumokat és ez nagyon zavar.


Előre is köszönöm a segítséget.



febr. 22. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez valami beállításbeli, utófeldolgozási probléma lesz. Nem jól ismeri fel hogy az szöveg és rátesz valami filtert.

A megapixel nem sokat számít, most legalább látod, hogy nem a MP a lényeg egy kameránál!

febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a microsoft lens szkennelő appot! Ha abban jó képet csinál akkor a filterekkel van a gond. Ha ott sem jó, akkor a telefonod a rossz
febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a microsoft alkalmazáson keresztül is olyan, már próbáltam😭
febr. 22. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor a kamera optikai stabilizátora hibás, bemozdul amikor képet csinálsz, és ezért lesz homályos.

Szerintem vidd vissza oda ahonnan hoztad, garancia még biztosan van rá.

febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos rendeltem és közben az oldal megszűnt🫠
márc. 2. 23:12
 6/8 A kérdező kommentje:
És azóta megnéztem többször is, hogy ha egy szöveget fotózok pl akkor nem az egész lesz homályos, hanem csak bizonyos részek, legfőképp a kép két oldala és a felső negyedben 2-3 sor. Nagyon furcsa. A szöveg többi része kristálytiszta. Ugyanez bármilyen más írásos dokumentumnál.
márc. 4. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert megpróbálja felismerni hogy az egy szöveg, csa k nem sikerül neki
márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És az mitől lehet?
márc. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!