Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb fél éve vettem új mobiltelo...

Kb fél éve vettem új mobiltelot. És állandoan írja frissítsem a szoftvert? de frissítés után is írja kb hetente.

Figyelt kérdés

Ami azzal jár ha rákattintok higy kb fél órán keresztül frissít aztán ujraindul a telo es megint fél óra a frissítések telepítése végtelen hosszúnak tűnik.

Kibirom megcsinálom aztán 1 hét múlva megint kezdi hogy frissítsem.

Miért?



#heti frissités
febr. 26. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Véletlenül se írd le, milyen telefon.
febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Vidd szervízbe,mert egyrészt nem normális,másrészt a telepítés nem sikerül. Milyen telefon az?
febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Samsung a34

A telepites sikeres. A százalékot is írja mikor telepíti 0%,1%, 2% és nagynehezen felmegy végre 100% kész.

febr. 26. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A heti frissítés túl gyakori, és nem is tart fél óráig, normál esetben pár perc az egész. Én visszavinném oda, ahol vettem. Ha fél éves, akkor van még rá garancia vagy valami, nem?
febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen telefonunk van pár hónapja, eddig kb 4x kellett frissíteni.
febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
A heti rendszerességű frissítés túl gyakori, még a csúcsmodelleket illetően is, nemhogy a középkategóriát. Elsősorban csinálj egy teljes visszaállítást a telefonon (gyári adatok visszaállítása), és ha ugyan úgy folytatja ezt a viselkedést, akkor keresd fel a problémával a boltot, ahonnan vetted, esetleg közvetlenül a Samsungot.
febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!