Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonsagos hasznalni a...

Biztonsagos hasznalni a telefontoltot, ha a vezetek kulso boritasa egy kis helyen levalt?

Figyelt kérdés
A tolto mukodik, de biztonsagos igy hasznalni vagy ki kellene cserelni? Csak a fekete burkolat valt le, ugy tunik, hogy belul a szalak nincsenek megserulve.
2010. okt. 25. 10:08
 1/10 Jovanny ***** válasza:
Megrázni nem fog, mert kb. 5V szaladgál benne, ha nem ér össze a 2 vezeték, akkor egy kis szigszalag, és kész.
2010. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább a telefonra (és/vagy az aksira) nézve "veszélyes", ha zárlat keletkezik.
2010. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jovanny ***** válasza:
Nem hangsúlyoztam eléggé: HA NEM ÉR ÖSSZE a 2 ÉR.
2010. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beakadt a lemez, vagy miva'? :D
2010. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jovanny ***** válasza:
Neked sem ártana egy helyesírási szótár. :D Már válaszoltam a kérdésre, a Te válaszod is benne volt az enyémben. :P
2010. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De most mi a problémád? Az, hogy nagyjából hasonlót mertem válaszolni, mint te, vagy mi? Kajak nem értem. Ha te válaszolsz, akkor már másnak nem lehet?
2010. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jovanny ***** válasza:
Azzal nem is volt semmi probléma, a második hozzászólás volt felesleges. :)
2010. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bp1985 ***** válasza:
Nekem is a második telefonomé ilyen, hogy meg van ragasztva. Semmi baja.
2010. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, csak hogy megnyugodj, és mert rohadtul hétfő van :D


Kérdező! Ha a vezeték nem csinál zárlatot, és nem ér össze (lassan írom, hogy megjegyezd), tehát n e m é r ö s s z e benne a drót, akkor abszolúte nem veszélyes. Ha összeér, rád akkor sem, max a készülékre!


Esetleg kiírom én is a kérdést, hátha még féltucatnyian ugyanezt megválaszolják :D

2010. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mar elnezest, de nektek mi bajotok van? Szerintem semmi olyan nem volt a kerdesemben, ami arra utalna, hogy nem fogom fel, hogy mit jelent, hogy "nem er ossze". De azert kosz a valaszokat. Inkabb megkerdezem hivatalos helyen, mert itt mar latom, hogy a valaszolas csak poen alapon megy. Aki nem is ert hozza, az is beir valamit, mert biztos nagyon unatkozik.
2010. okt. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!