Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom frisssítés után...

A telefonom frisssítés után sötét témára váltott, hogy kapcsoljam ki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hol kellene kikapcsolni, csakhogy hiába teszem ezt, a telefon nem reagál rá úgy, ahogy kellene. Itt egy képernyőfotó erről:

[link]


Mintha egyszerre lenne kiválasztva a sötét és a világos mód is.


Azonban, amikor tölteni kezdem a telefont, akkor automatikusan átvált világos módra. Erről is készítettem egy képernyőképet:

[link]


De amint kihúzom a töltőt, rögtön visszamegy sötétre. Már próbálkoztam újraindítással is, de nem történt változás. Az akkumulátor kímélő sincs bekapcsolva, szóval nem értem, mi a gond.



febr. 29. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítást próbálj meg rajta.
febr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Beszéljétek ki a telefonoddal ezt a sötét témát. Hátha megnyugszik. Valószínű, hogy megijedt a témától.
febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszan kell nyomni a képernyőlezárás gombot.
febr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok visszaállítani mindent.
febr. 29. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy direkt sötétre váltasz, majd utána vissza.
febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki hozzáértő tudna javasolni valamit?
febr. 29. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!