Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltott már valaki iphone-ról...

Váltott már valaki iphone-ról androidra?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Jó döntés volt?

2023. jan. 25. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem bántam meg. Amikor külföldön dolgoztam akkor jobb fizetésem volt és akkor vettem az iphonet. Aztán vissza kellett költöznöm sajnálatos módon és itt már lényegesen kevesebb a bér. Én csak új telefonokat vettem mindig és Magyarországon egy ilyen telefon nagyon drága. Szerettem egyébként azt is, de a mostanit is szeretem és ár/érték arányban sokkal jobb egy androidos mobil.
2023. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ezt az 'árértékarányt' majd egyszer valaki elmondhatná hogy pontosan mit takar... semmi értelme, csak egy üres szófordulat. Az olyan sikertelen emberek használják akik nem tudják mással megindokolni a vásárlásukat.

Ezt az ájfónról droidra, vagy másik irányba váltáson való nyűglődést sem tudom felfogni... van mindkettő, mindegyiket használom napi szinten. Semmi problémám sincs egyik rendszerrel sem és gond nélkül lehet párhuzamosan is használni őket. Minden fontos dolgot el lehet érni mindegyiket. Van néhány app ami nincs droidva vagy ájfónra mindkettőre, azokat csak az egyik telefonon használom. De ezek speciális appok, mezei felhasználó meg sem találja az app-/playstoreban.

Win és Mac gépeket szintén egyszerre használom, itt vannak az asztalon egymás mellett. Mégsem robban fel a világ. 🤷‍♂️

2023. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, már tököm tele volt, hogy folyton lemerült az Iphone 7-em, konkrétan naponta 2-3-szor feltötöttem annyit használtam, most Xiaomi Note 11-em van, ezt egyszer feltöltöm 1 óra alatt 0-ról 100-ra, és 1,5 napot kibír több használat mellett mint az Iphone 7-nél. A kijelző ég és föld még, nagyon szép a Note 11-é. Igazából a rendszert is jobban szeretem, mint az Iphonenál. Ha lenne sok pénzem, akkor is Xiaomit vennék, de a prémium szegmensből.
2023. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nincs ilyen hülye
2023. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Ezt pedig még egy ötéves is megérti. Azt takarja, hogy ugyan azért a pénzért sokkal több tudással vagy nagyobb teljesítménnyel vagy ugyan azt a tudást és teljesítmény kevesebb pézért kapsz egy valamit mint a másikat.
2023. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!