Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15 ös képernyője le...

Iphone 15 ös képernyője le lefagy pár szekundumra, naponta, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Új telefon, 2 hete van meg.

Pixelei jók. Külső sérülés nem látszik, hogy lenne.

Magától “kikattan” végül es működik tovabb. Neha mikor bizonyos betűket nyomok, nem nyílik, de a kepernyő barmely területén előfordul ez. Főleg széleken, de mintha túl gyengén érinteném a széleken. Nem tudom.


márc. 1. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ments le minden adatot és csinálj egy gyári vissza állítást.

Ha ezután is tapasztalod akkor érdemes szervizbe vinni.

márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 het hasznalat utan mar gyari visszaállítás? Alig használtam
márc. 2. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 pro max van, szintén kb 2 hetes. Volt olyan amikor úgy lefagyott, hogy kényszerített újraindítás segített csak. Lehet egy szoftveres hiba is, de lehet hardveres is az esetedben. Ilyen hibát amit te írsz nem tapasztaltam. Szerintem kérdezz rá szervizben. Viszont napokon belül jön a 17.4 az talán megoldja ha szoftveres a gond.
márc. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
márc. 3. 23:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen appokat tettél rá?

Csinálj egy gyári visszaállítást és tisztán, üresen teszteld a készüléket. Ha úgy jó, akkor velemelyik app csinálja a balhét.

márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!