Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom frissíteni a...

Hogyan tudom frissíteni a messengert iphone-on?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagynéném megkeresett hogy segitsek neki frissiteni a messengert, mert neki valahogy nem megy. De nekem se sikerült.. Belépek a messengerbe, azt irja ki hogy A messenger frissítése, ráböktem, be dobott az appstore-ba és ott csak annyi volt hogy messenger-megnyitás, és akkor megint vissza dobott a messengerbe...arra gondoltam hogy a telefonon nem volt rendszerfrissítés, hogy talán elavult.. De már a rendszerfrissítést se tudom elinditani, mert nem engedi... Egy iPhone 7-es ről van szó. Ha valakinek van valami ötlete vagy tippje azt szivesen fogadom.

márc. 2. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

App Store-t nyitod meg rögtön.

Messenger alkalmazásra rákeresel.

Ott fel kell ajánlania a frissítést.

Ha olyan régi IOS van rajta hogy "ez a legfrissebb verzió" akkor sajnos ez a legfrissebb verzió, ami arra az iPhone-ra felmegy és ha az IOS nem frissíthető ez már így is marad.

márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az AppStoreben megnyitást ír, akkor az app már frissült, nincs újabb verzió.

Vagyis a messenger appban ragadt be a figyelmeztetés a frissítésre. A főgombot nyomd meg kétszer és a messenger appot húzd a képernyő teteje felé hogy teljesen bezáródjon, majd indítsd újra. Ha nem segít, akkor a telefont is újra kell indítani kényszerítve így: [link]

Ha ezek után is csinálja a műsort a messenger app, akkor töröld le és telepítsd újra. (újra be kell jelentkezni, úgyhogy na nem emlékeznek a jelszóra, akkor inkább hagyd!)


Az iPhone 7-re az iOS15 a legújabb, a Messenger appnak meg az iOS12.4 kell, szóval ezzel gond nincs. (ha a zelefonon iOS15 van.)

márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A törlés nekem is eszembe jutott, de amikor felhoztam egyből nagy tiltakozás lett, mert vagy 15 éve csinálta a fiókot,és nem emlékszik a jelszóra és fél hogy elvesznek a beszélgetések... De hát amugy 7-8 éves a telo, és csak ugy kapta ingyen egy rokontol 5 éve. Még így is jól járt...
márc. 3. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!