Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltató...

Melyik mobilszolgáltató melyik csomagjával jönnék ki legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Havonta átlagosan 5 perc belföldi kimenő hívás, nulla sms, 15-20mb mobilinternet. A mobilinternet viszonylag gyakran kell, havonta 4-5x, de csak kevés adatra. Külföldre nem megyek. Az említett adatok egy hónapra értendők és nem egy napra.


Most Yettelnél vagyok kártyás előfizetéssel, itt a legolcsóbb mobilinternet 500mb és 675 Ft/hó. Amit sokallok mert alig használok belőle valamit. Az 1 vagy 5 napos adat opciók nekem nem jók. Folyamatosan elérhető internetet szeretnék.


Ez olcsóbb lenne? Telekom domino csomagja + maraton 1gb adat

Vagy ez lenne olcsóbb? Vodafone Tuti100+


márc. 2. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyes szolgáltatók árainak összehasonlítása során mit tapasztaltál?
márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy nehezen összehasonlíthatók. A vodafone lenne a legolcsóbb, ott 19 Ft/perc a beszélgetés és adnak még havonta 100mb adatot ami elég is lenne. De gondolom van valami buktató, vagy nem?
márc. 2. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de 675ft/hó sok? Röhejes ez a kérdés.
márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 15-20MB mobilinternetet sem tudom hogy érted, mert ha megnyitsz 2 weboldalt az már annyi.

Javaslom hogy lépj be a jövőbe, használd ki a technológia adta lehetőségeket. Feltéve hogy nem minden napod teljesen egyforma, sokat profitálhatsz majd belőle.

márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nyitok meg weboldalakat. Buszjegyet érvényesítek vagy a Lidl appban kupont aktiválok ha otthon elfelejtem. Az elmúlt hónapban 3 buszjegy volt 10mb, 490mb megy a levesbe. Oké, a havi 675 nem sok, de egy évre 8100 Ft, aminek nagy részét a semmire fizettem ki.
márc. 2. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Azt az életképtelen eget...
márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normál esetben én is azt kérdezném amit 1-es. Ugyanis csak számokat kell összeadogatni és sorrendbe állítani.

De az általad leírt felhasználás annyira eltér az átlagostól, hogy nem lehet értelmes választ adni a kérdésre. Nincs olyan csomag amelyik esetében a leírtaknál kevesebbet fizetnél.

márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van olyan (feltöltős) mobilnet-konstrukció, amit egyszer megveszel és addig használhatod amíg el nem fogy, nem jár le havonta.

Én feltöltőkártyásra (valamelyik Domino csomag) váltanék, aztán megvenném ezt a net-kiegészítőt, amelynek a neve most nem jut eszembe és remélem: még nem szűntették meg. Ritkán használom a T-mobile számomat, 1 éve vettem ilyen kiegészítő netet és még mindig megvan.

márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Vodafone jó lesz neked, nekem is volt és tényleg jár a 100 MB ingyen, 30 naponta. Én DigiMobil kiegészítésére használtam, ha olyan helyen lennék ahol nincs lefedettség, ami évente 3-4 nap volt, amire bőven elég volt. Most hogy a Vodafone hálózatán megy már nincs szükségem rá, kivettem a telefonból és lejárt.
márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!