Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg szeretném tartani a...

Meg szeretném tartani a számomat, de alig telefonálok - Melyik mobilszolgáltató melyik csomagja a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, van is külföldi számom, de a magyar számomat nem szeretném elveszíteni.


Jelenleg feltöltőkártyás vagyok a Vodafonnál, itt 2000Ft feltöltés kell ahhoz, hogy 365 nappal meghosszabbítsam az érvényességi időt. Tudtok ennél jobb opciót?


Ok, persze ki lehet bírni az évi 2000Ft-ot, de fáj a szívem érte, mert idén 20 forintot beszéltem el belőle. A családdal online beszélek, vagy ha ők hívnak engem a magyar számon, nekik "ingyen" van a korlátlan csomaggal. ...szóval, ha van ennél olcsóbb, szívesen váltanék.


Köszi a tippeket!



2020. nov. 20. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem tűnik ide tartozó kérdésnek de milyen vallású vagy? Meg vagy keresztelve katolikusnak?


A Telekomnal van katolikus csomag és az nagyon olcsó pl.

2020. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok megkeresztelve. :)


Mennyibe kerül a kártya évente minimum, amivel meghosszabbodik a kártya érvényessége?

2020. nov. 20. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
lottózd el a 2000 forintot, hátha nyersz
2020. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs jelenleg olcsóbb, kártyás publikus csomag Mo-gon. 1 évért 3000 ill 3500 Ft-ot kér a másik két szolgáltató (Telenor-Telekom)
2020. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Maradok. :)
2021. jan. 14. 04:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!