Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb üveg fólia...

Melyik a legjobb üveg fólia telefonra?

Figyelt kérdés

Sokszor már törtbe üveg fóliám, hiába vettem már 20€-ért, vagy 7€-ért. Ugyan úgy betört. Nincs nagy elvárásom a üveg fóliát tekintve, csak hogy védje a kijelzőt.


Tapasztalatom:


Most utoljára egy drágább kategóriás üveg fóliát javasoltak nekem, a Nayban de én ragaszkodtam volna a privacy fóliahoz, de fel világositottak hogy az 30€-ért nem éri még. Ráadásul az az a fólia a flottajukban ami egyáltalán nem nagyon védi a kijelzőt. De viszont most egy esést követően sikerült a javasolt fóliájukat be repeszteni, kamerától egész bal alsó oldalaig.



Tudom hogy minden fóliát be lehet törni, meg stb..


De kiváncsi vagyok hogy szerintetek hol lehet minőségben jó fóliát kapni. És hogy szerintetek melyik fólia típus a legjobb iPhone 11 pro-ra.



márc. 3. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mind magától berepedezett a szélein. Mondjuk én csak a mikrokarcok elkerülése miatt teszem rá mert úgysem ejtem le. Ha meg mégis, ott a tok. Egyébként én nem hiszem hogy a sokkal drágább fólia sokkal jobb.
márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!