Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Évek óta nem hallani telefon...

Évek óta nem hallani telefon lopásról?

Figyelt kérdés
Valami történt, hogy nem lopják olyan szinten a telefonokat mint mondjuk évekkel előtte tették? Gondolom-hogy itt ott csak eltűnik egy telefon persze, de egy ideje mintha nem lenne olyan jó dolog lenyúlni egy telefont. Könnyebben megtalálható a technika miatt egy telefon, vagy nem tudják már törölni az IMEI számot, vagy mi történt?

márc. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Már mindenkinek van egy vagy két működő, meg egy pár régi a fiókban.
márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Akkor ha nem hallani róla akkor itt az ideje lassan két évtized után is előhozni a témát bár nem mintha nem unná már az Isten is egymilliárdjára ugyanazt a műsort

A jogtalan eltulajdonítás és a lopás közütt meg különbség van

márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Már nincs hírértéke. Régen amikor egy utcában volt összesen 4 telefon és abból eltűnt egy akkor mindenki azt kereste. Most meg szinte mindenki zsebében van 4 telefon.


[link]

márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

De előfordul manapság is, hogy valakinek kikapják a kezéből, vagy "útonállók" kirabolják éjszaka.

Te véletlenül "nem hallasz", igazából nem jelent semmit.

Hogy milyen arányban, azt nehéz megbecsülni, de továbbra is ajánlatos óvatosnak lenni.

Nekem egyszer farzsebre pályázhatott egy utcai tróger, amikor meglátta, hogy utcán telefonálok. Igazából nekem is volt valami érzékem, nem néztem rá, de valahogy éreztem, hogy figyel. Utána elindulok, lazán sétált utánam, de amikor egy zebrához értünk, úgy csinált, minta mellettem gyorsan át akarna ugrani, holott ezt a közlekedési helyzet sem indokolta, hogy neki hirtelen és furcsán a közelembe kell ugrani.

Csak ráfázott, mert ez a fura érzés bennem volt és elmozdulva ránéztem, hogy mi van?

Nem lehetett persze ráfogni semmit, mentünk tovább.

Másik helyzet egy kirakodóvásáron történt, az még érdekesebb volt. Ott is előbb hívtak telefonon, elteszem, nézelődöm. Egy lomos dobozból felemelek egy nagy fali órát, csak úgy nézegetem. Közelemben ólálkodik egy bőrszínű és hallom, hogy a headsetbe beszél, azaz kezében nem volt telefon, csak úgy "magában" beszél.

Nem is figyeltem amúgy, míg a zajfoszlányban valahogy megüti a fülem:


"- Most nézegeti a faliórát."


Beszarás, azt hittem, rosszul hallok, képzelődöm vagy valami. Már "megfigyelés alatt" voltam.

márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon gyakori jelenség a compilation témájú videókban.
márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!