Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ingyenes MI-alapú...

Milyen ingyenes MI-alapú szoftver képes ilyen jellegű rajzolásra?

Figyelt kérdés

0. feltétel: Android 6-ról tudjak hozzáférni vagy tudjam telepíteni. (Értem, hogy már 2024-ben járunk android 14 vagy 15-nél, de ez engem nem érdekel, mert az eszköz adott és nincs pénzem modernebbet vásárolni. (De, ha adtok rá pénzt, akkor vitázzunk róla.))


Megadok néhány paramétert (hosszt vagy bezárt szöget) és megrajzolja a 2 vagy 3D-s alakzatot (téglalapot, hengert stb.), tehát nem mérnöki felhőkarcolót ablakokkal és minden ki-, illetve betüremkedéssel, hanem szabályos alakzatokat és testeket.


Nem tudom, hogy a szoftverrel való kommunikáció nagy elvárás lenne-e (magyar vagy angol, ez most mindegy).



ápr. 27. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A 0. Feltételnél elhasal a dolog. Ami app van az a legújabb androidra jön ki mert 6 éve még nem pörgött a MI
ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ott van például a ChatGPT, ami böngészőből elérhető és nem szükséges hozzá modern telefon.


Gondolom a keresett szoftverek is elérhetőek online is, legalábbis egy részük.


De értem, amit mondasz, akkor telefonra el is felejtem a szoftvert.

ápr. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!