Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 pro ios frissítése...

IPhone 14 pro ios frissítése ? Többi lent

Figyelt kérdés

Mostani ios egy 16.5-s ami rajta van.. kérdés hogy megéri frissíteni 17.3-ra ? Teljesítményben és akksi használatban javul vagy romlik a készülék ?

Illetve most a 16.5-s ios-al van, hogy az értesítési hangok nagyon halkan szólnak és van, hogy rendesen hallhatóan szólnak.. illetve van hogy belaggol a kijelző ha megnyitok egy alkalmazást vagy bezárom az alkalmazást.. ezeket szerintetek az új frissítés javítana vagy minden ilyen maradna? Valakinek valami hasonló tapasztalat ?



márc. 5. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Előre köszönöm a hasznos válaszokat!.
márc. 5. 16:53
 2/9 anonim válasza:
Várj még szerintem a 17.4-re. Ott elvileg megduplázzák az ajkai élettartamát. Jelenleg kb. 500 töltés után fog az akksi szintje 80%-ra csökkenni. És jön majd a Sideloading.
márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szaggat a cucc azzal valami gond van. Inkább teljesen újra kellene telepíteni.

Le kéne szokni erről a baromságról hogy nem frissítitek a telefonokat. Ha van rá új frissítés, akkor érdemes feltenni. Attól hogy pár őrült felírja a reddirte, hogy szar, még nem szar! Én 15 éve iPhoneozok és egyszer sem volt olyan hogy lassult volna a telefon, vagy gyengélkedett volna az akksi frissítés után.


A hangerőt meg kapcsold ki hogy állíthasd a gombokkal.

Beállítások -› Hangok -› Állítás a gombokkal -› KI

márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Várj még szerintem a 17.4-re."

19 órakor megjelent.

márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3as válaszoló sajnos hiába kapcsolom ki, semmit nem segít úgysem

És mostanában eszre vettem pluszba, hogy úgy mutatja a WiFi-t hogy tele van és nem megy mindig rajta az internet.. és más készülékeken a családba gond nélkül megy

márc. 5. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Már megjelent az IOS 17.4!
márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És valami tapasztalatok róla ?
márc. 7. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es kérdezőnek! 6-os voltam! Igen megjelent az IOS 17.4! És már tegnap előtt este frissítettem! Tapasztalat: Ugyan olyan mint az előző az IOS 17.3.1-es verzió. Nincsennek benne még a plusz alkalmazás boltok. Google Play, és egyebek. Egyenlőre a csak az App Store van. Illetve az iPhone 15 esetén a ciklus számláló át került az akkumulátor menübe.
márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 8-as :) és a 15-s iPhonetol régebbi modelleken nincs is rá alkalom hogy meg tudd nézni a ciklus számlálót ?
márc. 7. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!