Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki előrendelte az Iphone...

Aki előrendelte az Iphone 4-et mennyi idő múlva kapta meg?

Figyelt kérdés
Én már majdnem 2 hete várok, érdekelne vajon még mennyit kell várnom a 32gb-os készülékre...
2010. okt. 25. 16:53
1 2
 1/20 bp1985 ***** válasza:
57%
Hát majd ha jön egy újabb szállítmány. Vettél volna htc-t.
2010. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi idáig én is eljutottam:D.
2010. okt. 25. 17:44
 3/20 bp1985 ***** válasza:
Kérdezd meg a t-mobile-ba, hogy mikor érkezik új szállítmány. Am érdekes, hogy csak az Apple termékeire kell várni:) Amikor vettem a htc-met, bementem, kifizettem, elhoztam.
2010. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
99%-ba azt mondják hogy nem tudják, pedig elvileg jött szállítmány, de fura na mind1 türelem rózsát terem!:)
2010. okt. 25. 18:40
 5/20 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg...:(:(:( De nem értem a T oldalán akkor miért vették le a "nincs raktáron feliratot" ha már van? És akkor miért nincs nálam? 16.-án rendeltem elő.
2010. nov. 2. 21:01
 6/20 bp1985 ***** válasza:
44%
Ez az apple sz.p@tása, nem a t-mobile-é. Ennyire szemét egy cég. Az a heppje, hogy szivatja a népet. Hidd el, nem csak nálunk ekkora tré társaság, kint Angliába is cumiztatja az embereket. Mondd vissza, és vegyél egy desire-t. Mindenbe jobb, mint az IPhone 4.
2010. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez a stratégiájuk, hogy rengeteget kell várni a telóra. Azt akarják az ember fejébe beleverni hogy úristen milyen jó telefon és már el is fogyott. Elvitték annyira jó. Persze hogy a birkák iPhone-t akarnak.
2010. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Részben egyetértek, részben meg nem. Tényleg készlethiány van, az első nap amikor bejött az országba pár órás intervallumba 5-6 ezer darabot adtak el, én nem hiszem hogy olyan rossz készülék, ha ennyien veszik, jó persze jön az hogy sok a birka, de egyáltalán nem rossz teló!!!
2010. nov. 3. 09:01
 9/20 bp1985 ***** válasza:
Igazából az alma logót fizeted a hátulján. Én személy szerint ezért szeretem a htc-t, mert az annyiba kerül, amennyit tud. Tudásához képest nincs túlárazva. Igen sokan veszik. Villogni, menőzni. Sok olyan ismerősöm van, ill kollegám, akik lecserélték az IPhone-t, és egyáltalán nem bánták meg. Egyik kollegám 1 hete cserélte be egy desire z-re az IPhone 4-et. Annyit mondott, hogy apple-t soha többé. Pedig ő nagy Apple fun volt. Macbook-ja van, amit szeret, de az IPhone-t ő is "leszólja". Nekem 3gs volt, cseréltem hd2-re. Ég és föld. Olcsóbb, jobb, egyszerűbb használat, és ami elengedhetetlen a munkám miatt az annyi, hogy ismeri mindenféle trükk nélkül a flash-t.
2010. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Fuuton ***** válasza:
OFF: Ha ki is hozzák, dobd is ki, vagy cseréld HTC Desire HD-ra, vagy HTC HD2-re.
2010. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!